Unidentified Flying Object
Zo začiatku by som mal takú otázku. Videli ste už ufo? Pravdupovediac ja som ho nevidel ale je toho plný svet. -Americký farmár chytil ufónca- alebo -v Rusku videli čudné lietajúce teleso- Mohol by som rozprávať veľa takýchto prípadov. Ale je to pravda? Sme vo vesmíre sami? Podľa mňa nie. Veď vesmír je taký obrovský. Ale poďme si objasniť fakta! Keby nejaký mimozemšťan naozaj prišiel na našu planétu tak by to vôbec nemusel prežiť. Veď by bol z inej planéty kde môžu mať úplne iné zloženie atmosféry. Napríklad by bol pre nich prudko jedovatý kyslík. Alebo by ich mohli zabiť obyčajné nám neškodné baktérie. Alebo vlastne prečo by sa o nás vôbec mali zaujímať. Veď keby sem prišli a boli by taký vyspelí že by preleteli pol vesmíru a nezabil by ich obyčajný kašeľ, tak načo by sme im boli. Pravdaže ak by nehľadali ďalšiu planétu na ktorej by mohli žiť, lebo ich je už plná. Tak by sa stalo niečo ako keď prišli do Ameriky Španieli a začali kolonizovať, akurát ešte horšie. Podľa mňa by nás odviezli do otroctva alebo by nás pozabíjali buď oni alebo mimozemské mikroorganizmy. Takže nevieme kedy, kde, ako, a prečo prídu. Ale raz prídu a v ten deň sa všetko zmení. Či už k dobrému alebo zlému. To je na osude.Duben 2011

HLEDAČI UFO: Mimozemšťané čekejte. Nemáme peníze

28. dubna 2011 v 19:03
Vědci: Mimozemšťani dorazí na Zemi! PŘIPRAVTE SE
Foto: tn.cz/Profimedia.cz
28.04. 00:00 | Aktualizováno 28.04. 05:33 | tn.cz / adr
Organizace SETI, která se proslavila dlouhodobým pátráním po inteligentním mimozemském životě, usilovně shání peníze na provoz satelitů. Jejich síť měla přitom sledovat signály z nově nalezených 1235 planet.
Síť satelitů ATA (Allen Telescope Aray), tedy 42 radioteleskopů v severní Kalifornii, byla vypnuta v polovině dubna. Zařízení pátrala v kosmu po projevech mimozemského života.

"Počínaje minulým týdnem byly satelity ATA uspány a to kvůli nedostatku financí na jejich provoz," uvedl šéf organizace SETI Tom Pierson v dopisu, který rozeslal potenciálním dárcům.

Satelity ATA začaly na plný výkon pracovat v roce 2007. Počáteční finanční injekci ve výši 25 milionů dolarů jim píchnul spoluzakladatel Microsoftu Paul Allen.

Radioteleskopy jsou umístěny 482 kilometrů severně od San Francisca. Jejich tvůrci dříve počítali s tím, že síť rozšíří z původních 42 teleskopů rozšíří na 350.

SETI (z anglického Search for Extra-Terrestrial Intelligence - Hledání mimozemské inteligence) je projekt, zabývající se hledáním mimozemské civilizace pomocí zachycování rádiové komunikace. Předpokládá, že je to nejpravděpodobnější cesta, kterou by mohla ona civilizace s námi komunikovat.

Duchovním otcem projektu je Frank Drake, který v roce 1960 použil 25metrového radioteleskopu k prozkoumání rádiových vln z hvězd Tau Ceti a Epsilon Eridani.

V roce 1974 byla pomocí radioteleskopu o průměru 305 metrů v Arecibu do kulové hvězdokupy M13 v souhvězdí Herkula vyslána symbolická zpráva, obsahující základní informace o Sluneční soustavě.

SETI, tedy téměř 50 let trvající výzkum, stál v roce 1999 u zrodu jednoho z nejznámějších distribuovaných výpočtů. Jedná se o velice zajímavý a vskutku nadčasový projekt, který zajisté zaujme všechny nadšence vesmíru, kterým vrtá v hlavě pravděpodobně nejzásadnější otázka lidstva:

"Jsme ve vesmíru sami?"

Úsilí Seti@home má k dispozici největší radioteleskop na světě, který se nachází v Arecibu (Puerto Rico). Jeho prostřednictvím dochází k záznamu vesmírného šumu v jeho rádiové podobě. Následně je tento záznam zbaven běžných rušení a ve výsledném signálu se hledá jakákoliv anomálie, kterou by mohlo mít na svědomí vysílání mimozemských civilizací.

Projekt měl za dobu své existence několik desítek kandidátů na takovýto signál, ale skutečný důkaz nebyl zatím nalezen.
Zdroj:tn.nova.cz

Kennedy chtěl informace o UFO! Proto MUSEL ZEMŘÍT!

21. dubna 2011 v 20:54
Přezident USA John F. Kennedy chtěl od CIA přísně tajné informace o UFO. Místo nich přišel 22. listopadu 1963 atentát, který prezident nepřežil. Konspirační teorie vychází ze spojení informací dvou dokumentů, jak píše server novinky.cz.
Kennedy, pouhých 10 dní před atentátem v Dallasu, žádal šéfa CIA o zaslání supertajných dokumentů o UFO. Americký prezident chtěl dokázat Moskvě, že podezřelé objekty, které Rusové objevili, nejsou americkými špionážními satelity.

Celá konspirační teorie se opírá o dopis prezidenta Kennedyho, který zveřejnila CIA.

Kennedy

Kennedy vyzívá šéfa CIA Johna McConema, aby přehodnotil případy vysokého ohrožení a vysvětlil Sovětskému svazu, že rozšířená spolupráce v oblasti vesmírného a měsíčního výzkumu není americká špionáž.
zdroj:tn.nova.cz

FLOTILA UFO natočena nad Havají! CO TO JE???

18. dubna 2011 v 13:45 Záznamy preletov

Na internetu se objevilo nové video zachycující zcela jasně neidentifikovatelné létající předměty nad vojenskou základnou na Havaji, upozornil server dnevnik.hr.
Toto video se podle stránek věnujících se sledování UFO americká armáda snaží ze všech zdrojů co nejdříve smazat.

Video ukazuje pět svítících objektů, které se různě pohybují nad vojenskou základnou Makua. Na některých fórech ufologové přirovnávají tyto záběry k videím, které zobrazují podobné objekty natočené nad Japonskem při nedávném zemětřesení.
zdroj: tn.nova.cz

UFOnec v Rusku

18. dubna 2011 v 13:43 Lov na ufóncov

Na internet se dostaly záběry z Ruska na kterých je mrtvola neznámého tvora. Na první pohled vypadá, jako mimozemšťan.
Video bylo pořízeno poblíž místa, kde mělo asi před měsícem havarovat UFO. Pravost záznamu zatím nikdo nepotvrdil.

Zhruba před měsícem mělo v Rusku havarovat UFO. Podle agentury Inter-fax se neidentifikovatelný létající předmět zřítil v lese v irkutské oblasti.

Stovky vesničanů údajně viděly ohromný objekt, který zářil růžovým a modrým světlem , jak se řítí obrovskou rychlostí k zemi. Náraz byl podle svědectví velice silný.


zdroj: tn.nova.cz

Zjevil se znovu přízrak z USA?! Natočili ho v kanále!

16. dubna 2011 v 9:00
Internetem opět hýbe tajemné video. Kameraman na něm zachytil přízrak potulující se v kanále.


Postava na nahrávce, která se zjeví na konci tunelu, je až nápadně podobná přízraku, který se na konci loňského roku zjevil v americké Louisianě.
Pohybuje se po čtyřech končetinách, je hubená a má výrazné svítící oči. Nový snímek postavu zachytil v kanálu. Chvíli se dívá do objektivu a číhá, co se bude dít. Když se pak kameraman pohne, přízrak zmizí za roh.

Přízrak z kanálu
Tohle zachytila kamera v jednom z kanálů.
Foto: liveleak.com
Vyrojilo se mnoho spekulací, co kamera zachytila. Jedni mluví o tom, že je to mimozemšťan, druzí mluví o duchovi. Snímek má ale i mnoho kritiků, kteří tvrdí, že video je podvrh a postava v kanále je člověk. Koukněte se na video a posuďte sami.

Monstrum z Louisiany
Tento přízrak se před časem zjevil v americké Lousianě.
Foto: NBC

Duch straší rodinu: Na okno napísal "Odíďte"!

16. dubna 2011 v 8:56 Duchovia


LONDÝN/BRATISLAVA - Vystrašená rodina utiekla zo svojho domu v anglickom Hulle po šikane zo strany poltergeista. Emma Keeitchová (31) s parnerom Jamie Owenom a malou dcérkou Phoebe sa presťahovala k príbuzným po tom, ako objavila nápis "Odíďte", napísaný na okne v spálni.

Poltergeist napísal rodine odkaz
Poltergeist napísal rodine odkaz "Move"

Emma tvrdí, že nápis bola posledná kvapka v ťažení s cieľom vyhnať ich z domova: "Začalo to pred pár rokmi. V základnom nastavení je rádio, ale nejako sa samo preplo na CD prehrávač. Veci sa oveľa zhoršili, keď sa narodila Phoebe. Raz v noci som sa zobudila, bola nepokojná. Dala som jej bábiku a vrátila sa do postele, keď som začula niekoho šepkať. Bola som úplne vydesená."Reklama

Forpsi
Vo štvrtok v noci však nastal vrchol. "Obraz na stene sa začal hojdať, hoci bol pribitý. Tak ako Jamie, aj ja som cítila studený mráz. O pár minút neskôr sme začuli hlasný tresk a našli drevené dosky spadnuté na podlahu. Ale najhoršia vec prišla ráno, keď som uvidela slovo "Odíďte" napísané na okne," hovorí mladá ženao rodinných peripetiách.
Pár utiekol z nájomného domu, kde žil tri roky a teraz býva u Emminej matky, kým si nenájde niečo iné. Emma pripúšťa, že to môže znieť hlúpo, ale cíti, že nemá inú možnosť, ako odsťahovať sa. "Nikdy som neverila na duchov a vždy som bola veľmi skeptická. Ale to, čo sa stalo nám, je príliš. Jednoducho tu nemôžeme zostať dlhšie. Snažili sme sa nájsť rozumné vysvetlenie, ale niektoré veci sa vysvetliť nedajú," opisuje Emma dôvod odchodu.
Zdroj:zoznam.sk

Mimozemšťania existujú a máme dôkaz!

11. dubna 2011 v 13:42 Lov na ufóncov
Toto nieje žart naozaj existujú!!! Konečne sme si istý!!!
Vedel som že to raz musia odtajniť!!!
WASHINGTON - Americký Federálny úrad pre vyšetrovanie (FBI) nedávno zverejnil tisícky dokumentov, v ktorých sa píše, že na Zemi havarovali kozmické lode pilotované mimozemšťanmi.

Donedávna prísne tajné záznamy známe ako "Akty X" tak majú podporovať konšpiračné teórie o tom, že v americkom meste Roswell skutočne pristáli obyvatelia inej planéty, ktorých mali krátko nato previezť do tzv. Area 51. Táto oblasť je jedna z najtajnejších a najlepšie chránených území americkej armády nachádzajúca sa v Nevade neďaleko mesta Las Vegas.

Na juhozápade Spojených štátov mali podľa dokumentov havarovať tri kozmické lode kruhového tvaru, na
ktorých sa mali nachádzať telá mimozemských bytostí vysokých iba necelý meter. Uplynulý víkend experti vyhlásili, že spomínané záznamy sú "konečným dôkazom, že mimozemšťania a a ich lietajúce taniere sú skutočné". Tie údajne objavili neďaleko vojenskej základne v štáte Nové Mexiko v júli 1947 a prípad zverili agentovi FBI Guyovi Hottelovi.
"Objavili sme tri lietajúce taniere s priemerom približne pätnásť metrov. V každom z nich boli tri telá ľudského tvaru oblečené do kovovej tkaniny s veľmi jemnou textúrou," stojí v jednom z dokumentov.
Kozmické lode sa údajne zrútili kvôli technickým problémom spôsobeným vysoko výkonnými radarmi, ktoré zrejme narušili ich kontrolné mechanizmy. Armáda Spojených štátov však tieto domnienky nepotvrdila a trvá na tom, že išlo o trosky zariadenia slúžiaceho ako radar, ktorý využívala.

Mimozemšťan, ktorého údajne našli po havárii kozmickej lode v Novom Mexiku
Mimozemšťan, ktorého údajne našli po havárii kozmickej lode v Novom Mexiku
Foto: uk4net.com, Zdroj: The Sun, np,

FOTO Rodina odfotila chlapca, ako sa hrá s duchom!

9. dubna 2011 v 10:56 Duchovia
Malé dieťa a jeho strašidelného kamaráta z druhého sveta zachytila kamera na mobilnom telefóne, tvrdí rodina. Záber ukazuje 5-ročného Sirusa Walsha, vedľa ktorého stojí priesvitný detský duch.
Rodina hovorí, že ich v ich dome síce straší, ale strach nemá, pretože návštevníci ich nijako neohrozujú.
"Moja dcéra jednoducho odfotila svoje deti pri hre na nový telefón, na

prvej fotografii mali obaja chlapci svätožiaru nad hlavou. Pomyslela si, že je to hlúposť a vymazala ju. Keď odfotila druhý obrázok, všimli sme si, že vedľa Sirusa stojí malý kamarát,"povedala chlapcova babička Julie Smith (52).
Čo bolo veľmi čudné, že keď obrázok uverejnila na Facebooku, do hodiny mal asi 20 pripomienok, ale potom jednoducho zmizol z webu. Pani Smithová popiera, že ide o falzifikát, nikto v jej rodine nemá údajne technické znalosti na jeho vyhotovenie. Dieťa pritom nie je jediný nezvaný hosť v dome jej dcéry Sarah Walshovej v anglickom Redhille.
"Prilíš sme sa neznepokojovali, pretože máme kamaráta Peta, a ten má to, čo voláme "dar". Sarah povedal: "Máš ich tu veľa, ľudí z druhej strany v tvojom dome"," dodala babička.
Zdroj:www.zoznam.sk

Sirus s duchom jeho kamaráta

Víme, kde jsou mimozemšťani! Těží na asteroidech

7. dubna 2011 v 17:57 Lov na ufóncov

Jak najít v kosmu mimozemšťany? Jednoduše, tvrdí mezinárodní tým astronomů. Stačí prý sledovat větší asteroidy, na kterých těží kovy a minerály neznámé civilizace.
Lidstvo se dosud dívalo špatným směrem. Místo pozorování dalekých hvězd a jejich okolí by se mělo věnovat pečlivému pozorování velkých asteroidů.

"Mimozemšťani budou dolovat spíše na větších než malých asteroidech," podotkl astronom Duncan Forgan z Edinburghské univerzity.

Kovy a vzácné minerály totiž nutně potřebují ke svému dalšímu rozvoji. A na domovské planetě už zcela jistě potřebný materiál dávno vytěžili, dodal Martin Elvis z Harvard Smithsonianova centra pro astrofyziku.

Odhalit těžební činnost, která probíhá na asteroidu, prý bude poměrně snadné. Stačí jen pozorovat "velká prachová oblaka", která vznikají v důsledku důlních činností a nacházejí se v okolí planetoidu.

Rozložení asteroidů
Rozložení pásu asteroidů poblíž Země. Také lidé uvažují, že by v budoucnosti několika desítek až stovek let zahájili na některých velkých kusech těžbu.
Foto: Oficiální zdroj

Asteroidy jsou podle dosavadních poznatků bohaté na zlato, platinu, železo a další škálu prvků, které zanedluho budou na Zemi chybět.

A lidé mohou i tohoto poznatků využít při pátrání po přítomnosti jiných civilizací v kosmu.

Pomocí spektroskopie se dá na dálku určit, jaké prvky jsou zastoupeny v určitém pásu asteroidu. Pokud některé chybí, nebo jsou jen nepatrně zastoupeny, je možné, že je už někdo vytěžil.

Asteroidy poblíž Země. Zdroj: Armagh Observatory
Asteroidy poblíž Země. Zdroj: Armagh Observatory
Foto: Oficiální zdroj

Lidé už desítky let pátrají po mimozemšťanech. Ukazuje se však, že vysílat do vesmíru rádiové signálu s nadějí, že na ně někdo zareaguje, je zbytečné.

Kosmické prostory jsou totiž tak rozsáhlé, že se všechny pozemské signály dostaly do okruhu pouze několika desítek světelných let od naší planety. K hranici "pozorovatelného vesmíru" to jsou přitom desítky miliard světelných let.
zdroj: www.tn.nova.cz


VYLÚČENIE TLAČE

5. dubna 2011 v 19:03 Tajné
Veľká starostlivosť sa musí venovať zabezpečeniu lokality kde sa mimozemská
technológia môže nachádzať. Musia sa prijať extrémne opatrenia na zabráneniu objavenia,
prieskumu alebo odvozu materiálu civilnými organizáciami alebo obyvateľstvom. Z tohto
dôvodu sa odporúča úplné zatajenie pred tlačou kedykoľvek je to možné. Ak sa tieto kroky
ukážu neuskutočniteľné, nasledujúce krycie príbehy sa odporúčajú uvoľniť do tlače. Veliaci
dôstojník vyberie krycí príbeh ktorý najlepšie vystihuje vzniknutú situáciu. Treba mať na
pamäti že oficiálna politika nepripúšťa existenciu UFOBs.

a) Oficiálne popretie. Najžiadúcejšia odpoveď by mala byť že sa nestalo nič nezvyčajné.
Tvrdením, že vláda o tom nemá vedomosť by mohlo nastať vyšetrovanie novinármi čo
môže byť prekážkou.

b) Zdiskreditovanie svedkov. Ak je to možné, svedkovia musia komunikovať len s
vymedzenými ľuďmi do tej doby, pokiaľ sa nestanoví aké množstvo vedomosti poznajú.
Svedkovia budú zastrašovaní od komunikácie čo videli, ich vydieranie je potrebné na
zabezpečenie ich spolupráce. Ak svedkovia predtým informovali tlač, je nevyhnutné
zdiskreditovať ich príbeh. Najlepšou cestou ako to urobiť je tvrdiť že došlo k nesprávnemu
vysvetleniu prírodných úkazov, poprípade sa stali obeťou hystérie a halucinácií alebo sú
páchateľmi podvodu.

c) Klamlivé vyhlásenie. Možno bude nevyhnutné vyhlásiť falošné stanovisko na
zabezpečenie lokality. Meteory, spadnuté satelity, meteorologické balóny a vojenské lietadlá
sú všetko prijateľné alternatívy. Pri vojenských lietadlách sa neodporúča uvádzať že sú
experimentálne alebo tajné pretože to privolá nechcenú publicitu novinárov v USA ako aj v
zahraničí. Vyhlásenie o kontaminovaní územia toxickou látkou z nákladiaku alebo
železničného vozňa zabezpečí aby sa neautorizované a nechcené osoby zdržiavali mimo
lokalitu.

Cordoba Argentina

1. dubna 2011 v 15:29 Záznamy preletov
Toto ufo rurkového tvaru bolo natočené v Cordoba Argentina.

Unidentified Flying Object