Unidentified Flying Object
Zo začiatku by som mal takú otázku. Videli ste už ufo? Pravdupovediac ja som ho nevidel ale je toho plný svet. -Americký farmár chytil ufónca- alebo -v Rusku videli čudné lietajúce teleso- Mohol by som rozprávať veľa takýchto prípadov. Ale je to pravda? Sme vo vesmíre sami? Podľa mňa nie. Veď vesmír je taký obrovský. Ale poďme si objasniť fakta! Keby nejaký mimozemšťan naozaj prišiel na našu planétu tak by to vôbec nemusel prežiť. Veď by bol z inej planéty kde môžu mať úplne iné zloženie atmosféry. Napríklad by bol pre nich prudko jedovatý kyslík. Alebo by ich mohli zabiť obyčajné nám neškodné baktérie. Alebo vlastne prečo by sa o nás vôbec mali zaujímať. Veď keby sem prišli a boli by taký vyspelí že by preleteli pol vesmíru a nezabil by ich obyčajný kašeľ, tak načo by sme im boli. Pravdaže ak by nehľadali ďalšiu planétu na ktorej by mohli žiť, lebo ich je už plná. Tak by sa stalo niečo ako keď prišli do Ameriky Španieli a začali kolonizovať, akurát ešte horšie. Podľa mňa by nás odviezli do otroctva alebo by nás pozabíjali buď oni alebo mimozemské mikroorganizmy. Takže nevieme kedy, kde, ako, a prečo prídu. Ale raz prídu a v ten deň sa všetko zmení. Či už k dobrému alebo zlému. To je na osude.Červenec 2012

Bylo to opravdu UFO s mimozemšťany, tvrdí o Roswellu agent CIA

18. července 2012 v 19:27 Roswell
Agent Chase Brandon tvrdí, že UFO, které proletělo a ztroskotalo u Roswellu, bylo skutečné. CIA podle něj od té doby tutlá důkazy o návštěvě mimozemšťanů. Viděl bednu plnou důkazů.
bývalý agent Brandon pracoval pro americkou ústřední zpravodajskou službu pětatřicet let a nyní se rozhodl promluvit při příležitosti 65. výročí incidentu s létajícím talířem v Roswellu v Novém Mexiku.

"Byl jsem ve službě.Bylo to v trezorové části. Byla tam krabice, která upoutala moji pozornost. Stálo na ní jen jedno slovo. Roswell. Když jsem ji otevřel, bylo mi to jasné. Díval jsem se na důkazy o návštěvě mimozemšťanů.""Nebyl to žádný meteorologický balón. Bylo to to, co lidé říkali, že viděli. Bylo to UFO. Rozhodně nešlo o stroj, který by pocházel z naší planety," řekl Brandon listu Hufffington Post a tvrdí, že v přísně střežené části sídla CIA v Langley narazil na přímé, utajené důkazy o tehdejší návštěvě UFO.

K události v Roswellu došlo v červnu 1947. autority tehdy vydaly tiskovou zprávu, která začínala: "Po mnoha spekulacích o létajících talířích se včera důstojníkovi zpravodajské osmé letky podařilo jeden dostat."

O čtyřiadvacet hodin později ale CIA zprávu dementovala s tím, že se ve skutečnosti jednalo o meteorologický balón, který ztroskotal u blízkého ranče, a že se pilot spletl.
Brandon ale odmítá prozradit, co přesně v inkriminované bedně bylo. "Určitý psaný materiál a fotografie. To je vše, co kdy k obsahu té krabice řeknu. Pro mě osobně to tehdy ale byl nezvratný důkaz, že se stalo to, co se lidé domnívali. O návštěvu z vesmíru."


Roswell

Spekulace o událostech v Roswellu už trvají přes šest desetiletí a vyšetřovatelé za tu dobu popsali stohy papíru a zcenzurovali bezpočet informací. Ve zprávě agenta FBI Guye Hottela z roku 1950 se kupříkladu píše: "Pilot viděl tři diskovité stroje o rozpětí asi patnáct metrů. V každém z nich byli tři humanoidi vysocí kolem jednoho metru v stříbřitých kombinézách."
Podle nejslavnější ufologické konspirační teorie měli Američané v roce 1947 sestřelit u Rowswellu tři létající taíře a mimozemšťany nacpat do mrazáku.
Unidentified Flying Object